Canlı Sohbet Hattı Coşkulu EmelMerhabalar, ben Mert. 41 yaşındayım. Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
Zonguldak’ta yasıyorum. Anlatacağım vakalar bundan 4 sene ilkin Ekim ayında başladı.

Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
Ara

Yaşadığım ilçe 25 bin sözü geçen küçük bir sehir. Ben muhasebecilik Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
yapıyorum. Çevremde sevilen sayılan gözde bir bekardım o zamanlar. Kızlarla ufak ama ciddi olmayan birkaç maceram olmuştu. Ta ki 23 yaşındaki Merve’yle tanışana dek. Merve tam bir esmer bomba. Minyon Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
tipli 1.55 boyunda, 49 kioloda tam bir afet. Düz uzun simsiyah saçları beline kadar gelir. Dolgun dudaklar, harika bir yüz, ince bel, dolgun kalça ve biçimli bacaklar.

Merve’yle tanıştığımda hekim yanında sekreter olarak çalışıyordu. Zamanla yakınlaştık ve sevgili olduk. Çok seksi bir kızdı. Her bulduğumuz Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
yerde otelde, büromda, arabada sevisiyorduk. Bakire olduğundan oral ve anal seksten başka şansımız yoktu. Ama bana o denli güzel oral sex yapıyordu ki, bakire olduguna inanamıyordum. Sikimi yalayışı, ağzına boşaldığımda hiç iğrenmemesi çok Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
tecrübeli bulunduğunu düşündürücüydü, fakat açıkcası bu beni çıldırtıyordu. Sevişirken ona fazlaca nazik davranıyordum, kıyamıyordum, ama “Arkamdan Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
isterim!” diye ilk adımı kendisi atmıştı.

Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
Ucuz

Ben onu götünden sikerken, Merve o denli manyak zevk alıyordu ki, o’nu götünden sikilmeye kimin alıştırdığını merak ediyordum. Sorduğumda, “Soru sorma, devam et!” demişti. 23 yaşlarında bir kızın bu kadar tecrübeli olması kafamı karıştırıyordu, fakat itiraf da etmiyordu. Daha öpüşürken ıslanıyordu ve amı vıcık vıcık oluyordu.

Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
Hemen Ara

Onu o kadar oldukça kıskanıyordum ki, bu kıskançlık bana Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
farklı zevkler hayal ettiriyordu. Merve’nin başka erkekler tarafınca öpüldüğünü, okşandığını, götünden sikildiğini, ağzına fışkırtıldığını düşündükçe çıldırıyordum. Ama bu kıskançlık bununla birlikte bana kahredici bir zevk veriyordu. Tıpkı bir porno yıldızı gibi sevişiyordu. Bir erkek yada erkekler Merve’ye o kadar Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
oldukca şey öğretmişlerdi ki, o da başka erkeklerden öğrendiklerini benim üzerimde uyguluyordu.

OKU  Telefonda Sex

Onu tatmin edemediğimde kızıyor, “Böyle olmuyor, biz en iyisi ayrılalım!” diyerek yetersizliğimi yüzüme vuruyordu. Hayal Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
gücümün calışması artık beni bile korkutuyordu. Başka erkeklerle konuşurken gülümsemesi bile kıskançlık duygularımı kabartıyordu. Ama gurur yapmış olup kıskandığımı belli etmiyordum.

Bir gece Bar’a gittik. Kalabalık bir gruptuk ve gruptaki kızlardan birinin doğumgünüydü. O gün Canlı Sohbet Hattı Coşkulu Emel
tartışmıştık ve bana soğuk davranıyordu. Kısa eteği ve uzun çizmeleriyle herzamanki benzer biçimde tam bir afetti. Arkadaşlarıyla gözümün önünde eğlendi, kıvırta kıvırta oynadı dans etti. Ben sadece izledim. Tabi barda bulunan bütün erkeklerde gözleriyle yiyip bitirdiler Merve’yi. O kadar kıskandım ki, kalbim gümbür gümbür atıyordu. O gece alkol aldı ve ben onu arabanın içinde tenha bir yol kenarında götünden siktim.

Alkol aldığında o kadar kolay havaya giriyordu ki, anında sekse hazır hale geliyodu. Bu beni korkutuyordu. Çünkü bir keresinde bir itirafta bulunmuştu. Daha sevgili bile değilken ancak arkadaşken, Amasra’ya balık yemeğe gitmiştik. Orda iki bira içmişti. Sevgili olduktan sonrasında, “Eğer o aksam Amasra’dan dönerken bana dokunsaydın sana karşılık verirdim!” diye itiraf etmişti. Alkolün kendi üstündeki bu azdırıcı ve yoldan çıkarıcı etkisini oldukça iyi bilmesine karşın ısrarla içmek ve kendini yitirmek istiyordu. Benim yanımdayken sorun yoktu, istediği kadar içebilirdi, fakat ya benim olmadığım ortamlarda içerse? Bu fikir beni çıldırma noktasına getiriyordu.

Bir ara, deva mümessili olacağım diye tutturdu. Aslında beni çıldırtmak için yaptığını biliyordum. Başarıyordu da. Kıskançlık içimi kavurduğunda dışa vuramıyordum, susuyordum, fakat donup kalıyordum, tekrar de kızdığımı anlıyor, bundan müthiş bir zevk alıyor, bana yüklenmekten zevk alıyordu. İlaç mümessili olmak mevzusundaki ısrarlarına dayanamadım ve kabul ettim. Yüzüme en çıldırtıcı ve hovarda gülümsemesiyle bakıp, “Ama devamlı gezi halinde olacağım, otellerde kalacağım, toplantılardan sonra aksam yemekleri oluyor, alkol almak zorunda kalacağım, bu tarz şeyleri kabullenebilecekmisin?” diye sordu. Tam canevindem vurmuştu.

OKU  Telefonda Ateşli Sohbet

İlikimiz 8-9 aydır sürüyordu. Merve’nin belgisiz ve beni kıskançlık krizlerine sokan davranışları yüzünden kavgalı, ayrılmalı-barışmalı, fırtınalı bir ilişki olmuştu. Ama biz de birbirimizden ayrı yapamıyorduk.

Ben tam bir tutkuyla resmen hipnotize olmuştum. Seviyordum ve aşkından ölüyordum, gözüm hiç bir şeyi görmüyordu. Olumsuzlukları, tereddütlerimi, herşeyi kenara atıp Merve’ye evlenme teklif ettim. Beni reddetti. Bir süre sonra teklifimi tekrar ettim, korktuğunu, yaşadığımız şehirde sevinçli olamayacağımızı, büyük şehire taşınırsak kabul edebileceğini söylemiş oldu. Ama işim sebebiyle benim gitmem olası değildi.

İlişkimizin ciddiye binmesiyle, bilhassa evlilik teklifinden sonrasında Merve’de bir değişim oldu. “Bir kız sarhoşken ilişkiye girse bekaretini kaybettiğini anlayabilir mi?” diye saçma şeyler sormaya başladı. Eski adam arkadaşıyla alkollüyken seviştiklerini, hiçbirşey hatırlamadığını, adam arkadaşına sorduğunda bekaretine zarar vermediğini, sadece anal yaptıklarını anlattığından söz etti.

Anladığım şuydu, Merve aslen bakire değildi ve bana bunu baştan söyleyemediği için sarhoşken sevişme hikayesi uyduruyordu. Ona, bekaretin benim için önemi olmadığını, bakire olsun olmasın onu sevdiğimi, evlenmek istediğimi söylememe rağmen, konusunda ısrar etti. Şüphelendim ve bilgisayarının ayarlarını değiştirip MSN sohbetlerini gizli dosyaya kaydedecek şekilde ayarladım. Birkaç gün sonra herşeyi öğrendim. Üniversitedeki eski erkek arkadaşıyla ortak arkadaşları olan bir başka erkekle sohbetini okudum. Başka bir erkeğe en gizli sırrını o kadar huzurlu itiraf ediyordu ki. Eski adam arkadaşıyla sevişirken bekaretini kazayla nasıl kaybettiğini, sonrasında da olan oldu diye erkek arkadaşının evine taşınmasını, aylarca karı-koca benzer biçimde aynı evde birlikte nasıl yaşadıklarını yazmıştı…

Satırları okurken donup kaldığımı, bir müddet soluk alamadığımı, müthiş bir acı çektiğimi hatırlıyorum. Ama bununla beraber sikimin kazık benzer biçimde sertleştigini, kıskançlık ve zevk karışımının uyuşturucu gibi içimi yaktığını hatırlıyorum. Dayanamayıp sikimi çıkardım ve 31 çekmeye başladım. Merve’nin, benim biricik sevgilimin, o mükemmel kızın bekaretini kaybederken attığı çığlıkları, başka bir adamın altında sikilirken almış olduğu zevki, ağzını dolduran başka bir yarrağı iyi mi boşalttığını hayal ederek masturbasyon yaptım. Boşalmam yarım saat sürdü.

OKU  Nevşehir Kız Numaraları

Yüzüne vurmadım, kendiliğinden itiraf etmesini bekledim. Bakireliğin benim için önemi olmadığını her fırsatta söyledim. Ama bu tarz şeyleri yaşadığını itiraf edemedi, bana güvenemedi.

Birkaç gün sonra MSN kayıtlarında, İstanbul’da yaşayan bir kız arkadaşıyla yapmış olduğu sohbeti okudum. Kız arkadaşı, Merve’ye, yanında çalıştığı doktoru soruyordu! Meğerse Merve’nin, yanında çalmış olduğu doktorla ilişkisi varmış, ve ben bunu tekrar MSN’den öğreniyordum. Kararımı verdim, Merve’den ayrılacaktım. Onu unutabileceğime kendimi ikna etmek için Ereğli’ye gittim. Orda bir çiftle buluştum. Kocasıyla birlikte hanımı siktik. Müthiş cinsellik dolu bir maceraydı. Kendimce Merve’nin bana söylediği yalanların öcünü almıştım.

Ayrılma kararını söylediğimde elindeki tek silahı yani seksi kullanmaya kalktı. Bana müthiş bir oral seks yaptı, “Tamam evlenelim, kabul ediyorum!” dedi. Ama ben, “Artık fazlaca geç!” dedim. Yinede bildiklerimi yüzüne vurmadım. Merve halen, beni oldukca oyaladığı için ve evlilik teklifini reddettiğim için ayrıldığımı zannediyor.

Şimdi başka birisiyle evli biriyim. Ama evliliğim çatırdıyor. Çünkü karım oldukça muntazam ve ahlaklı bir kadın. Ben böyle kadınlarla yapamayacağımı öğrendim. Bana Merve benzer biçimde seksi seven ve yaramaz kadınlar lazım. Karımdan boşanacağım ve Merve’yi bulup, dizlerimin üstüne çöküp benimle evlenmesi için yalvaracağım. Beni kıskançlıktan delirtmesi için bütün hayatımı ayaklarının dibine sermeye hazırım.

Fatma Ablanın Kalçalarından Kayarak Boşalmak

Önce Telefonda Sikti Sonra Kocamız Oldu

Yorum yapın