Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve EğlencelikMerhabalar, ben Mert. 41 yaşındayım. Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve Eğlencelik Zonguldak’ta yasıyorum. Anlatacağım olaylar bundan 4 yıl ilkin Ekim ayında başladı.

Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve EğlencelikAra

Yaşadığım ilçe 25 bin nüfuslu küçük bir sehir. Ben muhasebecilik Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve Eğlencelik yapıyorum. Çevremde sevilen sayılan gözde bir bekardım o zamanlar. Kızlarla ufak fakat ciddi olmayan birkaç maceram olmuştu. Ta ki 23 yaşındaki Merve’yle tanışana dek. Merve tam bir esmer bomba. Minyon Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve Eğlencelik tipli 1.55 uzunluğunda, 49 kioloda tam bir afet. Düz uzun simsiyah saçları beline kadar gelir. Dolgun dudaklar, mükemmel bir yüz, ince bel, dolgun kalça ve biçimli bacaklar.

Merve’yle tanıştığımda doktor yanında sekreter olarak çalışıyordu. Zamanla yakınlaştık ve sevgili olduk. Çok seksi bir kızdı. Her bulduğumuz Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve Eğlencelik yerde otelde, büromda, arabada sevisiyorduk. Bakire olduğundan oral ve anal seksten başka şansımız yoktu. Ama bana o kadar güzel oral sex yapıyordu ki, bakire olduguna inanamıyordum. Sikimi yalayışı, ağzına boşaldığımda hiç iğrenmemesi fazlaca Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve Eğlencelik tecrübeli bulunduğunu düşündürücüydü, fakat açıkcası bu beni çıldırtıyordu. Sevişirken ona oldukça nazik davranıyordum, kıyamıyordum, ama “Arkamdan Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve Eğlencelik isterim!” diye ilk adımı kendisi atmıştı.

Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve EğlencelikUcuz

Ben onu götünden sikerken, Merve o denli manyak zevk alıyordu ki, o’nu götünden sikilmeye kimin alıştırdığını merak ediyordum. Sorduğumda, “Soru sorma, devam et!” demişti. 23 yaşında bir kızın bu kadar tecrübeli olması kafamı karıştırıyordu, ama itiraf da etmiyordu. Daha öpüşürken ıslanıyordu ve amı vıcık vıcık oluyordu.

Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve EğlencelikHemen Ara

Onu o denli oldukca kıskanıyordum ki, bu kıskançlık bana Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve Eğlencelik farklı zevkler hayal ettiriyordu. Merve’nin başka erkekler tarafınca öpüldüğünü, okşandığını, götünden sikildiğini, ağzına fışkırtıldığını düşündükçe çıldırıyordum. Ama bu kıskançlık bununla beraber bana kahredici bir zevk veriyordu. Tıpkı bir porno yıldızı şeklinde sevişiyordu. Bir adam veya erkekler Merve’ye o kadar Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve Eğlencelik oldukca şey öğretmişlerdi ki, o da başka erkeklerden öğrendiklerini benim üzerimde uyguluyordu.

OKU  Sohbet Hattı Türkcell

Onu tatmin edemediğimde kızıyor, “Böyle olmuyor, bizler en iyisi ayrılalım!” diyerek yetersizliğimi yüzüme vuruyordu. Hayal Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve Eğlencelik gücümün calışması artık beni bile korkutuyordu. Başka erkeklerle konuşurken gülümsemesi bile kıskançlık duygularımı kabartıyordu. Ama gurur yapmış olup kıskandığımı belli etmiyordum.

Bir gece Bar’a gittik. Kalabalık bir gruptuk ve gruptaki kızlardan birinin doğumgünüydü. O gün Sohbet Hatları İle Arkadaşlık Ve Eğlencelik tartışmıştık ve bana soğuk davranıyordu. Kısa eteği ve uzun çizmeleriyle herzamanki benzer biçimde tam bir afetti. Arkadaşlarıyla gözümün önünde eğlendi, kıvırta kıvırta oynadı dans etti. Ben sadece izledim. Tabi barda bulunan bütün erkeklerde gözleriyle yiyip bitirdiler Merve’yi. O kadar kıskandım ki, kalbim gümbür gümbür atıyordu. O gece alkol aldı ve ben onu arabanın arasında tenha bir yol kenarında götünden siktim.

Alkol aldığında o denli kolay havaya giriyordu ki, anında sekse hazır hale geliyodu. Bu beni korkutuyordu. Çünkü bir keresinde bir itirafta bulunmuştu. Daha sevgili bile değilken ancak arkadaşken, Amasra’ya balık yemeğe gitmiştik. Orda iki bira içmişti. Sevgili olduktan sonra, “Eğer o aksam Amasra’dan dönerken bana dokunsaydın sana mukabil verirdim!” diye itiraf etmişti. Alkolün kendi üstündeki bu azdırıcı ve yoldan çıkarıcı tesirini oldukça iyi bilmesine karşın ısrarla içmek ve kendini yitirmek istiyordu. Benim yanımdayken sıkıntı yoktu, istediği kadar içebilirdi, ama ya benim olmadığım ortamlarda içerse? Bu düşünce beni çıldırma noktasına getiriyordu.

Bir ara, ilaç mümessili olacağım diye tutturdu. Aslında beni çıldırtmak için yaptığını biliyordum. Başarıyordu da. Kıskançlık içimi kavurduğunda dışa vuramıyordum, susuyordum, fakat donup kalıyordum, yine de kızdığımı anlıyor, bundan müthiş bir zevk alıyor, bana yüklenmekten zevk alıyordu. İlaç mümessili olmak konusundaki ısrarlarına dayanamadım ve kabul ettim. Yüzüme en çıldırtıcı ve hovarda gülümsemesiyle bakıp, “Ama devamlı seyahat halinde olacağım, otellerde kalacağım, toplantılardan sonrasında aksam yiyecekleri oluyor, alkol almak zorunda kalacağım, bu tarz şeyleri kabullenebilecekmisin?” diye sordu. Tam canevindem vurmuştu.

OKU  Telde Canlı Kızlar

İlikimiz 8-9 aydır sürüyordu. Merve’nin belgisiz ve beni kıskançlık krizlerine sokan davranışları yüzünden kavgalı, ayrılmalı-barışmalı, fırtınalı bir ilişki olmuştu. Ama biz de birbirimizden ayrı yapamıyorduk.

Ben tam bir tutkuyla resmen hipnotize olmuştum. Seviyordum ve aşkından ölüyordum, gözüm hiçbir şeyi görmüyordu. Olumsuzlukları, tereddütlerimi, herşeyi kenara atıp Merve’ye evlenme öneri ettim. Beni reddetti. Bir süre sonra teklifimi tekrar ettim, korktuğunu, yaşadığımız şehirde sevinçli olamayacağımızı, büyük şehire taşınırsak kabul edebileceğini söylemiş oldu. Ama işim nedeniyle benim gitmem olası değildi.

İlişkimizin ciddiye binmesiyle, özellikle evlilik teklifinden sonrasında Merve’de bir değişiklik oldu. “Bir kız sarhoşken ilişkiye girse bekaretini kaybettiğini anlayabilir mi?” diye saçma şeyler sormaya başladı. Eski adam arkadaşıyla alkollüyken seviştiklerini, hiçbirşey hatırlamadığını, erkek arkadaşına sorduğunda bekaretine zarar vermediğini, ancak anal yaptıklarını anlattığından söz etti.

Anladığım şuydu, Merve aslına bakarsak bakire değildi ve bana bunu baştan söyleyemediği için sarhoşken sevişme hikayesi uyduruyordu. Ona, bekaretin benim için önemi olmadığını, bakire olsun olmasın onu sevdiğimi, evlenmek istediğimi söylememe karşın, hikayesinde ısrar etti. Şüphelendim ve bilgisayarının ayarlarını değiştirip MSN sohbetlerini gizli dosyaya kaydedecek biçimde ayarladım. Birkaç gün sonra herşeyi öğrendim. Üniversitedeki eski adam arkadaşıyla ortak arkadaşları olan bir başka erkekle sohbetini okudum. Başka bir erkeğe en gizli sırlarını o kadar huzurlu itiraf ediyordu ki. Eski adam arkadaşıyla sevişirken bekaretini kazayla nasıl kaybettiğini, sonra da olan oldu diye adam arkadaşının evine taşınmasını, aylarca karı-koca gibi aynı evde birlikte nasıl yaşadıklarını yazmıştı…

Satırları okurken donup kaldığımı, bir süre soluk alamadığımı, müthiş bir acı çektiğimi hatırlıyorum. Ama aynı zamanda sikimin kazık şeklinde sertleştigini, kıskançlık ve zevk karışımının uyuşturucu gibi içimi yaktığını hatırlıyorum. Dayanamayıp sikimi çıkardım ve 31 çekmeye başladım. Merve’nin, benim biricik sevgilimin, o mükemmel kızın bekaretini kaybederken attığı çığlıkları, başka bir adamın altında sikilirken aldığı zevki, ağzını dolduran başka bir yarrağı iyi mi boşalttığını hayal ederek masturbasyon yaptım. Boşalmam yarım saat sürdü.

OKU  Sex Numaraları ile Sanal Sex

Yüzüne vurmadım, kendiliğinden itiraf etmesini bekledim. Bakireliğin benim için önemi olmadığını her fırsatta söyledim. Ama bu tarz şeyleri yaşadığını itiraf edemedi, bana güvenemedi.

Birkaç gün sonra MSN kayıtlarında, İstanbul’da yaşayan bir kız arkadaşıyla yapmış olduğu sohbeti okudum. Kız arkadaşı, Merve’ye, yanında çalıştığı doktoru soruyordu! Meğerse Merve’nin, yanında çalmış olduğu doktorla ilişkisi varmış, ve ben bunu tekrar MSN’den öğreniyordum. Kararımı verdim, Merve’den ayrılacaktım. Onu unutabileceğime kendimi ikna etmek için Ereğli’ye gittim. Orda bir çiftle buluştum. Kocasıyla birlikte kadını siktik. Müthiş seks dolu bir maceraydı. Kendimce Merve’nin bana söylediği yalanların öcünü almıştım.

Ayrılma kararını söylediğimde elindeki tek silahı şu demek oluyor ki seksi kullanmaya kalktı. Bana müthiş bir oral cinsellik yapmış oldu, “Tamam evlenelim, kabul ediyorum!” dedi. Ama ben, “Artık oldukca geç!” dedim. Yinede bildiklerimi yüzüne vurmadım. Merve halen, beni fazlaca oyaladığı için ve evlilik teklifini reddettiğim için ayrıldığımı zannediyor.

Şimdi başka birisiyle evli biriyim. Ama evliliğim çatırdıyor. Çünkü karım fazlaca düzgün ve ahlaklı bir hanım. Ben böyle kadınlarla yapamayacağımı öğrendim. Bana Merve şeklinde seksi seven ve yaramaz hanımefendiler lazım. Karımdan boşanacağım ve Merve’yi bulup, dizlerimin üzerine çöküp benimle evlenmesi için yalvaracağım. Beni kıskançlıktan delirtmesi için tüm hayatımı ayaklarının dibine sermeye hazırım.

Fatma Ablanın Kalçalarından Kayarak Boşalmak

Önce Telefonda Sikti Sonra Kocamız Oldu

Yorum yapın