Telde Seks Sohbet Hattı16 yaşındaydım. Köyde, dedemler ve Telde Seks Sohbet Hattı
amcamlarla bir evde yaşıyorduk. Ailemiz kalabalıktı. Ben, bir erkek ve kız kardeşim, amcamın minik kızı ve askerlik çağında bir oğlu ve Telde Seks Sohbet Hattı
dedemle ninem, hep beraber yaşıyorduk. Tabii büyük amcamlar ve halalarım da vardı, ama onlar şehirde yaşıyordu.

Bir gün dedem rahatsızlandı ve benim de maceram ozaman başladı. Babam dedemi hastaneye götürdü ve birkaç hafta gelemediler. Köyün haricinde bir ağılımız vardı, koyunları babam ve amcam güderdi. Amcam ağılda bir tek kalınca, amcamın karısı da ona desteğe gitti. Evde şimdi en büyük adam bendim. Amcamların kendi evi vardı, fakat bizimkiyle aynı bahçe içinde ve bitişikti. Birkaç ay önce amcamın Telde Seks Sohbet Hattı
oğlu bir kız kaçırmış ve 1 hafta sonra da askere gitmişti. Amcanın bu gelini evde bir tek kalmıştı. Her ne kadar evler bitişik olsa da, ona bekçilik etmek bana düştü. Ben bu göreve itiraz ettim, fakat yeniden de annem zorladı, çaresiz kabul ettim.

Telde Seks Sohbet Hattı
Ara

İlk gün akşam geç vakte kadar bizim evde Telde Seks Sohbet Hattı
kaldık, sonrasında amcamın kızları ve gelinleri (ben ona yenge diyordum) ile ben amcamın evine geçtik. Yengem bana odanın birine döşek yaptı, kendisi de amcamın kızları ile aynı odada yattı. İlk birkaç gün oldukça normaldi. Üçüncü gün ben amcamın kızları ile kavga ettim ve birdaha amcamların evine gitmek istemedim. Fakat yeniden ikna edildim ve gittim, fakat amcamın kızlarına küstüm. Onlara varınca yengem bana biraz çerez falan getirdi, gönlümü aldı. Biraz sohbet ettik ve bana gayet iyi davranmıştı.

Gece uyurken bir ara yanıma birisinin geldiğini hissettim ve uyandım. Baktım yengem, “Ben de onlara bugün küstüm, seninle beraber uyuyacağım!” diyerek usulca yatağıma girdi Telde Seks Sohbet Hattı
ve yanıma uzandı. Banimle alçak sesle sohbet etmeye başladı, bir taraftan da iyice bana sokuluyordu. Nefesini hissetmeye başlamıştım. Üzerinde ince bir gecelik vardı, nerdeyse teni tenime dokunuyordu. Ben dut yemiş bülbüle dönmüştüm, bir şey diyemiyordum. Derken yengemin eli azar azar pijamamın altına kaymaya başlamıştı. Yengemin niyetini anlamıştım ve tedirgin olmuştum, “Yenge ne yapıyorsun?” dedim. Yengem de, “Ne yapayım, Ercan ağabeyin yok, canım çok arzuladı. Dışarıdan başka birini mi çağırayım?” deyince, ben birşey diyemedim.

OKU  Telefonda Sikiş Hikaye hattı

Telde Seks Sohbet Hattı
Ucuz

Ben yaşıtlarıma nazaran fazlaca uzun boylu ve kalıplı idim. Yengem de beni gözüne kestirmişti. Elini pijamamın içine yerleştirip azar azar sikimi okşamaya başladı. Ben tedirgin olduğum için Telde Seks Sohbet Hattı
sikim kalkmadı. Yengem beni sakinleştirmeye çalışıyordu, ama nedense sikim birtürlü kalkmıyordu. Yengem, “Merak etme ben onu uyandırırım!” dedi ve başını yorganın dibine soktu. Ne meydana getirecek diye merakla beklerken, sikimi yalamaya başladı. Okadar farklı bir duygu idi ki, bir süre sonra sikim kalkmaya başlamıştı. Kendimi olayın akışına bıraktım. Yengem ortalama 10 dakika boyunca yaladı sikimi. Deli gibi somuruyordu, sanki yutacaktı. Ben de artık zevke gelmeye başlamıştım ve sikim kazık gibi olmuştu.

Telde Seks Sohbet Hattı
Hemen Ara

Yengem başını yorgandan çıkarttı ve dudaklarımı, boynumu öpmeye başladı. Eliyle sikimi okşamaya devam ediyordu. Sonra benim pijamamın altını külotumla beraber çıkarttı. Kendisi de külotunu çıkarttı ve üzerime çıktı, kulağıma, “Sikin gerçekten istediğim kadar büyükmüş, nerdeyse Ercan ağabeyinki kadar. Şimdi ben ona müthiş bir zevk vereceğim!” dedi. Eliyle sikimi amına yerleştirdi ve üzerime yavaşça oturdu. Sikim amına girmişti. Yengem derin bir “Ohhhh!” çekti. Amının suyu kasıklarıma akıyordu. Ben tamamen şaşırmıştım, adeta nutkum tutulmuştu. Hayatımda en oldukça istediğim şey başıma gelmişti. Arkadaşlarla sık sık cinsi konulardan konuşurduk, fakat bu şekilde bir şeyin başıma geleceğini hiç tahmin edememiştim. Birkaç senedir 31 çekiyordum, fakat bu 31 çekmekten daha harika bir şeydi.

Yengem sikimin üstünde zıplarken inim iniliyordu. Canı yarağa susamıştı, fakat kocası gidince ne yapsın, bana kalmıştı. Fakat sikimin büyüklüğü onu çok memnun etmişti. Yengem’n oturup kalkmaları gittikçe hızlanmıştı, nefesi fırtına gibiydi. Amının suyu kasıklarıma adeta çeşme benzer biçimde akıyordu. Ben de zevkten uçmaya başlamıştım ve fazla dayanamadım, birden patladım. Döllerimin tamamını içerisine akıtmıştım. Yengem bundan pek hoşlanmadı, “Olmadı, çok erken boşaldın! Ben daha tam zevke varamadım, tekrar yapacağız!” dedi. Ben bitmiştim, yengem ise sanki yeni başlıyordu. Doymamıştı, benim üzerimde halen amını sikime sürtüyor, dudaklarımı boynumu adeta yalıyordu.

OKU  Erotik Sohbet Yapan Kızlar

Biraz sonrasında yeniden aşağıya yorganın içerisine başını soktu ve sikimi yeniden yalamaya başladı. Sikimi yalamıyor adeta yiyordu. Sikim yeniden sertleşmeye başlamıştı. Fırsatı kaçırmadı ve “Hadi bu sefer sen üste çık!” dedi. Üstüne çıktım ve yengem sikimi amına yerleştirdi, sonra da az az gidip gelmeye başladım. Bu sefer işin daha farkında idim ve zevk aldığımı daha iyi hissediyordum. Yengem biraz daha hızlanmamı istedi. Ben hızlandıkça biz de daha çok zevk alıyorduk, ama benim acemiliğimden dolayı olsa gerek, sikim arada sırada amından dışarı çıkıyordu, o da hemen yerine koyuyordu. Birkaç defa sikim çıkınca birazcık kızdı. Tatlı sert bir sesle, “Sana kaymak benzer biçimde am veriyoruz, güzel sik!” dedi ve bacakları arasına beni iyice yerleştirdi. Harikaydı, biz de zevkten uçuyorduk ve nihayetinde aynı anda boşaldık. Ben zevkten kendimden geçmiş gibiydim, hayatımın en görkemli anları idi. Yengem de oldukca rahatlamıştı.

Birbirimize sarıldık ve bir müddet yattık. Sonra yengem, “Ben artık kızların odasına gideyim, şüphelenmesinler!” dedi ve beni öpüp gitti. Yengem gidince o gece güzel bir uyku çektim. Sabah ta oldukca geç uyanmıştım, okula bile gidememiştim. Ben telaşla kalktım, okul kıyafetlerimi giyinmeye çalışıyorum, fakat yengem, “Boş ver okulu bugün, dinlen. Ben sana güzel bir kahvaltı hazırlayayım!” dedi. Kahvaltı yaparken, beni dün gece olanlar hakkındaki kimseye birşey söylememem konusunda tembihledi ve eğer hiç kimseye söylemezsem bana vermeye devam edeceğini söyledi. Tabii kimseye söylermiyim hiç!

Babam ve dedem gelene kadar, yaklaşık 10 gün kadar, bu şekilde her gece devam ettik yengemle sikişmeye. Hatta yengemin isteğiyle artık götten bile sikiyordum, şu sebeple yengem amcaoğluna kaçmadan önce dayısının oğluna hep götten siktiriyormuş. Babamla dedem ulaştıktan sonra doğal eskisi gibi rahat yapamadık, fakat ahırda, ağılda, samanlıkta, tuvalette yengem fırsat buldu mu derhal önüme domalıyordu ve ben de bir güzel amdan götten sikiyordum. Bu konum amcaoğlu askerden gelene kadar devam etti. O ulaştıktan sonra işler değişti, yengem artık bana pek yüz vermiyordu, fakat yinede bazen görüyordu beni…

İkinci cinsel deneyimimde de yeniden yengemin katkısı büyüktü. Amcaoğlu askerden gelmiş ve yaklaşık bir yıl sonrasında yengem de artık hamile idi. Ben de iyice azmıştım. Yengem halimi anlıyordu. Bana birgün, “Sana bir şey ayarlayacağım!” dedi. Merak etmiştim ve peşine düştüm. Bana amcamın minik kızını işaret etti ve “Seni memnun edecek kadar büyüdü, 16 yaşına girdi, tam sikilecek yaşta!” dedi. O günden sonra artık amcamın kızına alıcı gözle bakmaya başlamıştım. Gerçekten kalçaları çok güzeldi ve mükemmel sallıyordu. Göğüsleri de belirginleşmişti.

OKU  Kız telefon numarası

Bir hafta kadar onunla ilgilendim, onunla başbaşa kalabilmem için yengem de bana her fırsatı sağlıyordu. Bir gün bizi ağıla yollayacaklardı. Ben yine kaytarmaya kalktım, ama yengem müsaade etmedi, “Git, Duygu da gelecek!” dedi. Ben hemen davayı çakmıştım. Hemen yola koyulduk. Ağıla vardık ve yapılacak birçok iş vardı tabi. Akşama doğru tüm işler bitmişti ve babam davarları alarak otlatmaya gitti. Ben de yengem ve amca kızı ile birlikte kaldım. Geç olduğundan o gece orda kalacaktık. Bana gün doğmuştu.

Yengem beni usulca yanına çağırarak, “Hadi göreyim seni! Yalnız dikkat et, ancak arkadan yap!” diye uyardı. Nede olsa amcakızı halen bakire idi. Ben de göt sikme mevzusunda yengem yardımıyla deneyimli sayılırdım ve göt sikmek oldukca da hoşuma gitmişti.

Yengem, Duygu’ya seslendi ve samanlıktan saman doldurmasını istedi. Samanlık ağılın arka tarafında ve kuytu bir yerdeydi. Bana da derhal göz etti. Duygu gittikten birazcık sonra, ben de ona yardım etmek maksadıyla yanına gittim. İşim kolay ilerledi. Önceki ilgilerim Duygu’nun dikkatini çekmişti ve bana yanıt mukabil vermekte gecikmedi. İlk başta birazcık nazlandı, ama sonra yumuşadı. Güzelce samanlıktaki kuru ot dolu torbalarlardan bir yatak yaptım ve onu üstüne yatırdım. Önce bir süre öpüşüp seviştik. Küçük göğüslerini emmem fazlaca hoşuna gitmişti. Sonra aşağılara inince biraz tedirgin oldu, ama kısa sürede alıştı. Sikimi çıkartınca biraz korktu, “Kızlığımı bozma!” dedi. Ben aslına bakarsan o niyette olmadığımı, ancak götten sikeceğimi söyleyip domalttım. Götünü bol miktarda tükürükleyerek yağladım ve sonrasında bir güzel inleterek götünden siktim.

Bundan sonra ikisini de fırsat buldukça siktim. Bu olay ben üniversiteyi kazanıp gidene kadar devam etti. Amcamın kızı ben üniversitede okurken daha çok dayanamadı ve biriyle kaçtı. Ama kocasıyla anlaşamayıp, yine babasının evine geldi. Artık ben şehirdeyim, onlarla pek görüşemiyorum, fakat fırsat buldukça köye gidip eski günleri yad ediyorum.

Baldızımın Küçücük Götünü Siktim

Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş

Yorum yapın